top of page

Město Karolinka

Město Karolinka nabízí plně funkční - nadstandardně vybavenou - zubní ordinaci se zázemím pro lékaře a sestru, v roce 2018 proběhla celková kompletní rekonstrukce (intraoreální RTG a kamera, endomotor k endodoncii aj.)
V případě potřeby zajistíme kvalifikovanou zdravotní sestru, nabízíme uzavřené smlouvy se zdravotními pojišťovnami a zavedenou klientelu. Můžete si vybrat, zda budete pracovat jako zaměstnanec města, kdy zaměstnavatelem je Město Karolinka - odvádí sociální a zdravotní pojištění za zaměstnance.
Plat lékaře, popř. sestry poskytuje rovněž město Karolinka a skládá se z několika složek: platový tarif, osobní ohodnocení, příplatek za vedení a pravidelné odměny. Další možností je v případě zájmu si po dohodě ordinaci od města odkoupit a pracovat zcela samostatně.

Mimo běžně poskytované benefity nabízíme financování dalšího vzdělávání, další investice do vybavení ordinace, k bydlení nabízíme velký - čtyřpokojový byt v centru města. Zajímavým benefitem je i náborový příspěvek ve výši 500.000, - Kč, který schválilo Zastupitelstvo Města Karolinka dne 22.1.2024.

Pro páry (manželství, partnerství, aj.) město nabízí odbornou ordinaci v oboru pediatrie či gynekologie.

Skautská 6

Ahoj

U centrum U garndu

+ zkušené lékaře, + plný/částečný/flexibilní úvazek, +hrazené vzdělávání, + atraktivní platové podmínky s podílem na zisku, + v případě nemoci 10 pracovních dní 100%, + 25 dní dovolené, + přátelský přístup, + pohodová atmosféra

bottom of page