top of page

Zahájení semestru s projektem Dentist-Loading v Plzni

Aktualizováno: 28. 2.

Nový semestr s sebou pro studenty plzeňské fakulty přinesl také nové přednášky ze série Dentist-Loading – projektu, jehož cílem je obohacování se znalostmi ze světa stomatologie mezi studenty, a to ve formě krátkých přednášek a prezentací, které pro sebe vzájemně připravují. Více o projektu se můžete dozvědět v jednom z předchozích článků zde.

První setkání letního semestru proběhlo v úterý 20. února v netradičním prostředí – pivovarské hospůdce Raven Pub v plzeňském Bolevci. Sešel se nás rekordní počet - 33 účastníků! A není se čemu divit, na programu byly tři zajímavé přednášky, a kromě nich také posezení s přáteli nad orosenými půllitry piva. Co víc si přát?

Prvním přednášejícím byl Jakub Mašek, který nás provedl úskalími chirurgických extrakcí třetích molárů. Následovala přednáška Rudy Kořínka, který nás zavedl do světa navigované implantologie a chirurgických šablon. Vyčerpané a nových informací plné posluchače nakonec oslnil Alex Baran svou přednáškou o potrubní poště, která má se světem medicíny společného více, než by se na první pohled mohlo zdát.


Děkujeme organizátorům a přednášejícím za jejich čas a odhodlání. Díky patří také všem studentům, kteří se tohoto společného večera zúčastnili, a pomohli tak vytvořit přátelskou a pohodovou atmosféru celé akce.


Těšíme se na další setkání!52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Bình luận


bottom of page