Společenský program

Čtvrtek 21. 3. 2013

19:00
První večer se ponese v duchu seznamování. Nabídneme vám nekončící párty v jednom z nejlepších klubů v Brně! Přímo v centru Brna se poprvé sejdou všichni účastníci kongresu i jeho organizátoři. Bude prostor pro otázky, odpovědi, získávání nových známostí a informací. Bude to ta nejlepší příležitost k výměně všeho možného mezi kongresáky z celého světa.

K usnadnění seznamování Vás taky čeká soutěž, která nenásilnou formou ověří, kdo je společensky nejohebnější :) Ten získá náš obdiv a taky věcnou cenu. Takže si připravte svá otevřená srdce a uvolněte se!

Během večera bude hrát DJ. Konec večírku nastane kolem půlnoci, ale Brno má náruč otevřenou i mnohem později.

Party clothes required ;)

 r  r  r  

Pátek 22. 3. 2013

20:30
Druhý kongresový večer bude již tradičně ve znamení oficiálního zahájení. Účastníci budou přivítání jak organizačním týmem SSS ČR, tak zástupci Lékařské fakulty MU a významnými osobami z řad českých zubních lékařů. Čeká vás pompézní bál.

Během poklidné večeře formou rautu si budete moci popovídat se svými kolegy i přednášejícími a čestnými hosty a odpočinout si po dlouhém dni. K tomu Vám poslouží také hudební vystoupení brněnské kapely Megafon, které oživí atmosféru v druhé půli večera. Hodovat budeme minimálně do půlnoci.

Pro tuto událost v brněnském hotelu Continental si, prosím, připravte společenský oděv.

 r  r  r  

Sobota 23. 3. 2013

20:00
Poslední večer zahájíme legendárně! Všechny účastníky kongresu čeká prohlídka pivovaru Starobrno i s výkladem. Připravte se proto na skutečný zážitek ze zákulisí největšího pivovaru na Jižní Moravě. Můžete říkat o našem pivu co chcete, ale kdo by se nepodíval rád na to, jak kvasí sladina.

Hned na to vás vezmeme na pomyslnou cestu okolo světa! Večer s názvem Exchange fair bude večerem, na který jen tak nezapomenete! Každý účastník si oblékne tradiční kostým či oblečení v národních barvách a připraví si pro ostatní typické jídlo a pití ze své země. Připravte se na směsici nových chutí a vůní, neboť exchange fair vám zamotá hlavu! Prosím, přichystejte i vy Češi a Slováci pro své kolegy české (a slovenské) speciality a ukažte jim, že tradice u nás stále žijí!

Během výměnného obchodu proběhne taky doprovodný program, během něhož se bude moci realizovat každý z vás! Tento večer je šance si užít rozmanitosti kongresových návštěvníků naplno. Tento večer nikdy nekončí...

 r  r    

Neděle 24. 3. 2013

Během nedělního dopoledne proběhne pro zájemce prohlídka města Brna s průvodcem. Česky mluvící studenti mají i v tuto dobu přichystán odborný program, nicméně i tak se může kdokoli z vás stát na chvíli turistou a poznat více město, které možná všem zas tak blízké není.

 

Partneři kongresu