Zubařské mecheche - Halloween party - Plzeň

Po sportovním turnaji uspořádali členové sdružení přátelské setkání v plzeňském musicclubu Alibi.

Druhý ročník této tradiční sdruženářské akce se nesl ve jménu "Halloween style". Klub ověšený netopýry, pavouky, duchy a další typickou výzdobou tohoto svátku mrtvých přivítal na sedmdesát studentů zubního i všeobecného lékařství.

Maska nebyla povinná, ale téměř všichni hosté dorazili v zajímavých kreacích na různá témata. Nechyběla zombie holčička či sám ďábel.

Je již dobrým zvykem, že v průběhu večera se konají nejrůznější soutěže. Zubařské mecheche nebylo výjimkou a organizátoři si pro návštěvníky připravili například pojídání pizzy na čas. Odměnou pro první tým byla metrová pizza od Pizza doma.

Dále následovala klasická "exovací" soutěž, ze které si výherce odnesl poukázky na billiard a ping pong od Bowling U papírny. Nejdůležitější pro všechny zúčastněné bylo vyhlášení nejlepší masky večera. Tuto prestižní cenu si odnesl muž, kterému večer neřekl nikdo jinak než "Pan Dýně". Oblek to byl vskutku originální a není se čemu divit, že vyhrál poukázku pro osm lidí od Laser game Plzeň.

Zábava celý večer plynula ve svižném, ale příjemném tempu. K tanci a poslechu se hrály písně nové i staré, byla zde možnost nechat si zahrát i na přání.

Tým organizátorů se těší na další ročník této akce a doufá, že se těšíte i vy!

Adam Špillar

 

Fotky si můžete prohlédnout zde.

s

Naši sponzoři