SOUTEŽ - „Ústní hygiena není nuda a my vám to dokážeme!“

Víte, co je Světový den ústního zdraví? (EVP) Je to svátek, který organizuje Světová dentální federace (FDI) každoročně 20. března ve více než 150 zemích světa. Jeho cílem je připomenout veřejnosti význam správné ústní hygieny a zdravých stravovacích návyků pro zdraví ústní dutiny a celého organismu. Česká stomatologická komora spolu s partnery akce, mezi které patří i Asociace dentálních hygienistek ČR (Sdružení studentů stomatologie ČR), se k oslavám již pátým rokem připojuje. Letos vyhlašujeme v rámci oslav soutěž s názvem „Ústní hygiena není nuda a my vám to dokážeme!“

Máte nebo natočíte seriózní, ulítlé, alternativní ale hlavně cool video o zubní hygieně pro kolegy nebo pacienty? Sem s nimi! K nám na Českou stomatologickou komoru! Rádi bychom je použili a tak reprezentovali vás a vaši profesi (fakultu)!

Pro vítěze máme připraveny ceny našich firemních partnerů a bezplatný vstup na Pražské dentální dny 2018. Kdyby byl problém s kameramanem a střihem, pro chytré nápady umíme zařídit i to.

Těšíme se na Vaše videa zaslaná prostřednictvím úschovny (http://www.uschovna.cz/poslat-zasilku) na adresu sladkovska@dent.cz do 28. 2. 2018.

Podrobná pravidla soutěže budou od 1. 2. 2018 zveřejněna na našich webových stránkách a webových stránkách a facebooku ČSK.

S pozdravem

Sdružení studentů stomatologie ČR + Asociace dentálních hygienistek ČR

s

Naši sponzoři