Sponzoři

CAMOSCI CZECH s.r.o.

Společnost CAMOSCI CZECH s.r.o. se od svého založení výhradně specializuje na zobrazovací technologie ve stomatologii. Rychle se rozvíjející obor radiodiagnostiky a zvláště modernizace v podobě přechodu technologií na digitální formy snímání a jejich neustálý rozvoj vyžaduje vysokou profesionalitu a odbornost. Naše úzké zaměření právě na tento obor je pro dosažení plné spokojenosti zákazníka s dodávkou technologií a servisem zcela klíčové.

Více...

GRANE s.r.o.

Společnost GRANE s.r.o. působí od roku 1993 v oblasti speciální zdravotnické techniky, zejména výkonových medicínských laserových systémů a systémů na bázi elektrohydraulických rázových vln. Za tuto dobu dodali na český a slovenský trh desítky laserových systémů. Jejími zákazníky jsou renomovaná soukromá i státní zdravotnická zařízení.
S ohledem na jejich zkušenosti a kontakty na významné světové dodavatele těchto technologií, se vždy snaží navrhnout zákazníkům optimální řešení v podmínkách daného zdravotnického zařízení. Společnost GRANE je výhradním zástupcem předních světových výrobců laserové technologie (např. American Medical Systems, Biolase, StarMedTec, Quantel Derma, SwiTech Medical, Calhoun Vision)

Více ...

LASAK

polečnost LASAK se zabývá výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem zdravotnických prostředků, zejména kostních a zubních implantátů a prostředků pro regeneraci kostní tkáně. Byla založena v roce 1991 doc. Ing. Zdeňkem Strnadem, CSc. a Ing. Igorem Riedlem, CSc.Vedle výroby zajišťuje LASAK vlastní výzkum, který je prováděn ve spolupráci s řadou vědeckých pracovišť, univerzit a předních klinik v ČR a je zaměřen především na vývoj nových biomateriálů. Zvláštní pozornost je věnována bioaktivním materiálům na bázi kalcium fosfátových keramik, bioaktivní sklokeramice a bioaktivním titanovým materiálům.

Více ...

Hu-Fa Dental

Společnost Hu-Fa Dental a.s. je již 20 let partnerem při zajišťování zásobování stomatologických ordinací a laboratoří v teritoriu České i Slovenské republiky. Snaží se vybudovat moderní firmu, která poskytuje kvalitní výrobky a služby za velmi přijatelné ceny. Cílem jejich práce je vždy na prvním místě SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK. Tomuto cíli přizpůsobují veškerou strategii společnosti.

Více ...

3M ESPE

3M je výrobní společnost působící v řadě oblastí po celém světě: za použití jejích špičkových technologií vzniká na 50 000 různých produktů a výrobků pro kancelář, komerční grafiku, elektro a telekomunikace, zdravotnictví, automobilový průmysl či bezpečnost a ochranu. 3M je nadnárodní společnost, jejíž divize vzájemně spolupracují na vývoji, výrobě a marketingové podpoře všech produktů.

Více ...

UJP PRAHA

Společnost UJP PRAHA a.s. se orientuje na vysoce specializované strojírenství s použitím vlastních špičkových technologií, které neustále vyvíjí a zlepšuje. Díky dlouhodobému a úspěšně rozvíjenému vlastnímu výzkumu a vývoji jsou naše služby i výrobky na špičce oboru.

Více ...

GABA International

GABA je evropský originální výrobce inovativních, vysoce kvalitních produktů pro péči o dutinu ústní. Společnost GABA již více než 50 let úzce spolupracuje s profesionály v oblasti zubní péče. Výsledkem jsou unikátní aktivní složky, jejichž účinnost byla ověřena vědeckými studiemi, a produkty, které jsou uznávány a kladně přijímany specialisty.

Více ...

Quintessenz

Toto nakladatelství se specializuje na vydávání odborných knih především zahraničních autorů a také časopisu Quintessenz.Časopis je určen pro zubní lékaře a zubní techniky. Vychází 6x ročně a naleznete v něm nejaktuálnější informace za všech oborů stomatologie, informace o nových materiálech, odborných seminářích, školeních a vydávaných knihách. Autory tohoto časopisu jsou přední čeští i zahraniční stomatologové a zubní technici.

Více ...

Partneři kongresu