Pražské dentální dny 2012

Autor: prezident

Využijte jedinečné příležitosti a zúčastněte se Pražských dentálních dnů. Poznejte současné trendy moderní stomatologie a seznamte se s novými tématy, se kterými se ve škole nesetkáte.

Nepropásněte zvýhodněný poplatek 300 Kč,-

Registrace

Nepropásněte zvýhodněnou registraci a zaplaťte účastnícký poplatek pouhých 300 korun. Zvýhodněná registrace probíhá do 5.9.2012.
Registrační formulář a více inrofmací získáte na www.dent.cz

Standartní cena, která vám bude účtována při pozdní registraci (po 5.9.2012) je 1400 Kč, proto neváhejte a registrujte se.

Kdy a kde?

Kongresové centrum Praha 3.10 - 5.10. 2012

Sdružení studentů stomatologie ČR by Vás rádo pozvalo na největší stomatologický kongres Pražské dentální dny, který se koná každý rok v Kongresovém centru Praha.

Kongres je určen pro zubní lékaře, sestry, dentální hygienistky a také pro studenty zubního lékařství.

Ve dvou sálech souběžně přednáší domácí i zahraniční doktoři. Zároveň v dalších prostorech je uspořádán veletrh stomatologie a ústní hygieny Expodent.
Na přednáškách se setkáte s tématy, které nejsou ve škole nebrány do hloubky nebo nejsou vůbec součástí osnov. Budeme mít možnost seznámit s více pohledy na věc a dostanete pro srovnání i zkušenosti zahraničních lékařů. Seznámíte se se současnými trendy v ošetřování pacientů a dostane se Vám praktických rad od zkušených kolegů.
Veletrh Expodent Vám dává možnost seznámit s nejnovější stomatologickou technikou od různých firem a směry vývoje této techniky.

s

Naši sponzoři