Nabídka práce

Horská dědina pod Radhoštěm srdečně přijme pana zubaře/paní zubařku

do hotovej ordinace na pěknej návsi. Občané už majů plné zuby čekání na doktora a novému rádi přinesů vajca aj slivovičku. Obec ráda zahrne zubaře výhodami jako je třeba bezúročná půjčka, dotace a nabízí vstřícnost při vyjednávání požadavků pro výkon praxe a spokojený život na Valašsku. Tož se ozvite a dojeďte na Prostřední Bečvu! Domluvíme sa.

více...

Centrum stomatologické péče přijme na plný úvazek zubního lékaře

Centrum stomatologické péče přijme na plný úvazek zubního lékaře s praxí do svého týmu v Brně. Nástupní plat 45 000,- Kč/měsíc. Proplácení školení ke zvyšování kvalifikace, nabízíme prodlouženou dovolenou. Očekáváme poctivý přístup, profesní růst a zájem o práci. Nástup 1. 9. 2017

více...

Do zavedené zubní ordinace s laboratoří v Poličce přijmeme zubního lékaře nebo absloventa

Do zavedené zubní ordinace s laboratoří v Poličce přijmeme zubního lékaře nebo absloventa na celý nebo částečný úvazek. Ordinace je nově vybavená, Adec 500,OPG,RVG,strojová endodoncie,lupové brýle,implantologie. Nabízíme motivační platové ohodnocení,zaškolení,odborný dohled,možnost dalšího vzdělávání. K dispozici je možnost pronájmu bytu. Nástup možný dle dohody. V případě zájmu mě kontaktujte:

více...

Do našeho stále rozrůstajícího se týmu hledáme mladého kolegu/kolegyni

Do našeho stále rozrůstajícího se týmu hledáme mladého kolegu/kolegyni, klinika Ambicare Praha 4, multioborový přístup: mikroskop, 3D CT, ortodoncie, PZL, implantologie. Dobré platové ohodnocení, podíl na zisku, podpora vzdělávání. Požadujeme zájem o obor a profesionální přístup. Chirurgie, implantologie - návaznost na fakultní pracoviště.

více...

starší

s

Naši sponzoři