International Dental Student Congress 2015 - nezmeškejte registraci!

Autor: prezident

Milí členové,


rádi bychom vás informovali o tom, že registrace na již 4. ročník International Dental Student Congress byla právě spuštěna!


Ještě jste o kongresu neslyšeli? Nevíte, co je jeho náplní?


Hlavním cílem kongresu je vyzkoušet si co nejvíce věcí prakticky. Základem jsou tedy workshopy na témata, která jsou ve stomatologii právě aktuální. Po zkušenostech z minulého ročníku, kdy byl program nabitý k prasknutí, rozhodli jsme se pro tentokrát trošku zvolnit tempo, abyste stihli vstřebat co nejvíce informací v rámci daného workshopu.
Dalším stěžejním bodem jsou přednášky od předních českých i zahraničních lektorů.
Po dlouhém dni plném odborného programu je čas na večerní společenský program, který sestává z neformální přivítací párty, oficiálního zahajovacího ceremoniálu a závěrečného mezinárodního večera.
Celý kongres probíhá v angličtině a těší se hojné účasti zahraničních studentů z rozličných koutů světa.


Co konkrétního vám již můžeme prozradit o letošním ročníku?
Kdy? 5. - 8. 3. 2015
Kde? Brno
A teď už konečně informace o programu, který vás čeká:


Pozvání na letošní kongres přijal pan doktor Martin Tomeček, který odpřednáší téma „Augmentační techniky v implantologii".
Je pro nás velkým potěšením oznámit vám, že v rámci IDSC se můžete těšit také na přednášku pana doktora Jana Streblova, předního českého parodontologa, na téma „Léčba gingiválních recesů".


I tentokrát plánujeme workshopy, na kterých si budete moci vyzkoušet své praktické dovednosti. Firma Ultradent nám přislíbila sponsoring workshopu kompozitních faset Edelweiss!


Na mezinárodním kongresu nesmí chybět zahraniční přednášející. Z Rumunska přijede do České republiky za podpory firmy Medin pan doktor Moldoveanu a odpořednáší téma „Diagnostika v endodoncii".


Zaujala vás náplň kongresu a chtěli byste se zaregistrovat? Stačí vyplnit formulář pod tímto odkazem.
Pro aktuální informace sledujte naše webové stránkyfacebook.

Těšíme se na vás v Brně.

Za organizační tým,
Kateřina Křenková & Veronika Píšková

s

Naši sponzoři