Hledáme absolventa do týmu - Praha 2

Autor: webmaster

Do fungl nové ordinace v již zavedeném moderním Dentálním centru Mánesova na Praze 2 Vinohrady hledáme zubního lékaře s nástupem na přelomu září a října 2022.

Pokud se k nám přidáte, záda Vám v prvních měsících bude krýt a odborně vás povede náš vedoucí lékař MDDr. Marek Dolejší a pracovat budete s nejmodernějšími materiály a přístroji. Přímo v prostorech máme vlastní 3D CBCT, intraorální scanner Medit i700, mikroskop CJ optik a spoustu drobnějších vychytávek. Kromě 2 seniornějších lékařů máme v týmu i dentálního hygienistu.
Naše klientela se rychle rozrůstá, proto novému kolegovi zajistíme příliv pacientů od prvního dne. Část z nich budou cizinci, proto je nutná dobrá angličtina. O objednávání a administrativu se postará recepce a Vy budete mít čas věnovat se pacientovi a rozvíjet se ve svém oboru.
Nabízíme velmi dobré platové ohodnocení, relativní flexibilitu ve volbě ordinační doby, 5 týdnů dovolené, podporu vzdělávání a školení, příjemné moderní pracovní prostředí a skvělý tým kolegů.

V případě zájmu nás kontaktujte mailem na matejickova@dcmanesova.cz a přijďte se k nám podívat!

s

Naši sponzoři