Společenský program

Jako každý rok, kromě kvalitního odborného programu, se snažíme myslet i na dobrou zábavu. Takže pokud jsi účastník IDSC 2015, chceš se seznámit a užít si večerní Brno v dobré společnosti, určitě si nenech ujít následující řádky.

Čtvrtek 5.3, 1.den - SEZNAMOVACÍ VEČER

Pokud se těšíš na seznámení se zahraničními účastníky, organizátory kongresu nebo třeba jen se spolužáky z jiných měst, rozhodně bys měl dorazit ve 20:00 do restaurace Hodoválek (Pekařská 29) u Šilingrova náměstí. Tato restaurace si zakládá na dobrém českém jídle a samozřejmě dobrém pivě! (ODZKOUŠENO) Mimo to, co ti pohladí žaludek a uspokojí tvé chuťové buňky, zde bude připraven úvodní seznamovací program, který se může (doufáme) vyvinout ve skvělou párty.

Pátek 6.3., 2.den - GALAVEČER

V pátek se hodíme všichni do „gala" a v 19:00 se potkáme v Moravské galerii - Místodržitelském paláci. Bude zde otevřená expozice jen pro nás, kterou si můžeš prohlédnout při líbezných melodiích klavíristy. Také se můžeš těšit na raut, který se ponese v duchu francouzsko-italské kuchyně a na kvalitní moravské víno. Předpokládaný konec je v 1:00.

Sobota 7.3., 3.den - EXCHANGE FAIR

Sobotní večer bychom rádi věnovali tomu, se něco dozvědět o zemích, ze kterých všichni pocházíme. Budeš mít možnost ochutnat jídlo a pití z několika různých národností, které budou na IDSC 2015 zastoupeny. Takže pokud chceš nabídnout i ty něco typického, můžeš přihodit ruku k dílu a hrdě zastupovat český nebo slovenský stánek. Začínáme ve 20:00, konec v nedohlednu :)

Neděle 8.3., 4.den - PROHLÍDKA BRNA

Pokud ještě stále nemáš dost, rádi tě vezmeme na prohlídku po městě a ukážeme ti, proč máme rádi Brno (památky, kavárny, místa, které stojí za to vidět..)

Těšíme se na tebe!

 

 

 

Partneři kongresu