Společenský program

Čtvrtek 27. 3. 2014

Hned jak přijedete do Brna, ubytujeme vás, na chvilku si odpočinete, ale ne moc dlouho, protože večer očekáváme všechny účastníky IDSC 2014 v oblíbeném klubu 7.nebe v centru Brna. Těšit se můžete na neoficiální zahajovací večírek letošního ročníku kongresu, zábavu, nové tváře a v neposlední řadě také na nás, Fun Committee 2014.

RESS CODE: oranžová a zelená!

Pátek 28. 3. 2014

Páteční společenský program kongresu prožijete v prostorách prvorepublikové kavárny Savoy. Po úvodním představení kongresu a přivítacím ceremoniálu se můžete těšit na kouzelný večer s hudební kulisou, naším pianistou - Martinem Polednou. V průběhu večera si můžete také vylepšit své taneční kroky a dovednosti díky swingovým tanečníkům, kteří Vás nenechají nečinně sedět. Večer završíme v rytmech současnosti s Dj Víťou. Ti nejvytrvalejší se následně mohou přemístit do jednoho z blízkých klubů či barů. Pátek je oficiálním zahajovacím večerem kongresu, večerní společenské oblečení je tedy nezbytností. Těšíme se na Vás, Fun Committee IDSC 2014

 

Sobota 29. 3. 2014

Cimbálová muzika, moravské víno, ochutnávka českých produktů a otevřený večer. To Vám můžu slíbit pro třetí kongresový večer v jednom z vinných sklípků v Brně na ulici Hlinky. Původní sklepení využívané jen velmi zřídka se otevírá výjimečně právě studentům zubního lékařství. Možná na Vás dýchne historie, možná folklór. Ale určitě to bude večer, kterého nebudete litovat a užijete si ho až do ranních hodin. Víno, malé občerstvení a ochutnávka budou připraveny a spolu s moravskou cimbálovou muzikou se postarají o vaši zábavu.
Kontrast moderní budovy a tradiční moravské vinné kultury dá ráznou tečku kongresovému Fun Programu!

 

Neděle 30. 3. 2014

Během nedělního dopoledne proběhne pro zájemce prohlídka města Brna s průvodcem. Česky mluvící studenti mají i v tuto dobu přichystán odborný program, nicméně i tak se může kdokoli z vás stát na chvíli turistou a poznat více město, které možná všem zas tak blízké není.

 

Partneři kongresu