Další Valná Hromada v Praze se blíží!!

Autor: webmaster

Vážení členové a příznivci SSS ČR, dovolujeme si vás pozvat na již XXXIV. VALNOU HROMADU, která se uskuteční ve dnech 17.-19.2.2017 - tentokrát v Praze!

Valná hromada se bude konat ve vyloženě studentském prostředí, konkrétně na koleji Kajetánka, která se nachází nedaleko Břevnovského kláštera, Petřína či dokonce Hradčan. Uspořádat valnou hromadu v samotném centru je bohužel nemožné, ale věříme, že doprava z nádraží nebude problém a případně vám rádi poradíme, co a jak. Odměnou vám bude krásné prostředí Břevnova, který kromě již zmíněných pamětihodností nabízí také spoustu zeleně. Máme přímo na koleji zamluvenou i zrekonstruovanou přednáškovou místnost a jíst budeme v jedné z nedalekých restaurací, takže dalšímu cestování už se vyhnete :)

A co vás o víkendu čeká?

Hned v pátek v 18 hodin nás čeká povídání "Jak se mění a změní stomatologie" s doc. MUDr. Romanem Šmuclerem CSc., nově zvoleným prezidentem Stomatologické komory, a následně společná večeře. Sobota bude věnovaná zasedání valné hromady a večer si vyčistíme hlavu na bowlingu. V neděli se pak můžete těšit na zajímavou přednášku, ale zatím vás budeme napínat a přednášejícího i téma prozradíme později!

Sledujte také naši FB událost Https://www.facebook.com/events/252711915150400/

Registrační formulář zde https://goo.gl/forms/2jRZnJx3HHsfq8I12

s

Naši sponzoři